0 0,00 

Žiadne produkty v košíku.

Produkty
Doprava, dodanie a platba

Spôsob platby

Pri doručení tovaru na adresu, posielame ku každej zásielke daňový doklad. Ak po rozbalení Vašej zásielky zistíte, že doklad nie je priložený, kontaktujte nás a my Vám pošleme jeho kópiu.
V našom e-shope www.vivetoys.sk je možné zaplatiť:

V prípade zvolenej platby „prevodom na účet“ Vám príde v potvrdzujúcom e-maily informácia s údajmi potrebnými pre úhradu objednávky.

Spôsob dopravy

Môžete si vybrať nasledovné druhy doručenia:

  • Kuriérska spoločnosť DPD – doručenie nasledujúci pracovný deň, t.j. do 24 hodín platí v prípade objednávky vytvorenej v pracovných dňoch do 12:00 a to pri platbe na dobierku. V prípade platby kartou alebo prevodom na účet bude objednávka odoslaná IHNEĎ po prijatí úhrady na náš bankový účet.
  • Packeta – doručenie nasledujúci pracovný deň, t.j. do 24 hodín platí pri objednávkach uskutočnených do 10:30 v pracovných dňoch pri platbe na dobierku. V prípade platby kartou alebo prevodom na účet bude objednávka odoslaná IHNEĎ po prijatí úhrady na náš bankový účet.
  • Slovenská pošta – doručenie do 2 pracovných dní od pripísania finančných prostriedkov na účet, resp. pri platbe na dobierku.

V PRÍPADE OBJEDNÁVKY CEZ VÍKEND ALEBO POČAS ŠTÁTNYCH SVIATKOV SÚ OBJEDNÁVKY VYBAVOVANÉ PODĽA VYŠSIEUVEDENÉHO ROZPISU NASLEDUJÚCI PRACOVNÝ DEŇ.

Dovoľujeme si vás požiadať, aby ste si pri preberaní zásielky všímali stav balíka. Svojím podpisom potvrdzujete, že ste balík prevzali bez výhrad. V prípade akýchkoľvek problémov je potrebné ihneď na mieste spísať s pracovníkom spoločnosti reklamačný formulár.

Za pochopenie ďakujeme.

Cena

Typ prepravy PLATBA DO 60 € PLATBA NAD 60 € DOBA DODANIA PLATBA VOPRED
online platba kartou CardPay
platba alebo vklad na účet
platba prostrednícvom PayPal
PLATBA NA DOBIERKU
platobnou kartou v hotovosti kuriérovi
DPD Pick Up doručenie na odberné miesto 2.99 € ZADARMO do 24 HOD* 0 € 1 €
DPD kuriér doručenie na adresu 3.99 € ZADARMO do 24 HOD* 0 € 1 €
PACKETA doručenie na odberné miesto 3.49 € ZADARMO do 24 HOD** 0 € 1 €
SLOVENSKÁ POŠTA doručenie na poštu a BalíkoBOXu 3.49 € ZADARMO do 48 HOD*** 0 € 1 €
SLOVENSKÁ POŠTA doručenie na adresu 4.49 € ZADARMO do 48 HOD*** 0 € 1 €
OBJEDNÁVKY DO ZAHRANIČIA (CZ, DE, AT, PL, HU, RO) PACKETA len PLATBA VOPRED 9.99 € 7.99 € už od 24 HOD* 0 €
OSOBNÝ ODBER v prevádzke Poprad ZADARMO ZADARMO IHNEĎ 0 € 0 €
* doručenie nasledujúci pracovný deň, t.j. do 24 hod platí v prípade objednávky v pracovných dňoch do 12:00 pri platbe na dobierku. V prípade platby kartou alebo prevodom na účet bude objednávka odoslaná IHNEĎ po prijatí úhrady na náš bankový účet.
** doručenie nasledujúci pracovný deň, t.j. do 24 hod platí v prípade objednávky v pracovných dňoch do 10:30 pri platbe na dobierku. V prípade platby kartou alebo prevodom na účet bude objednávka odoslaná IHNEĎ po prijatí úhrady na náš bankový účet.
***doručenie do 48 hod platí v prípade objednávky v pracovných dňoch a platbe na dobierku. V prípade platby kartou alebo prevodom na účet bude objednávka odoslaná IHNEĎ po prijatí úhrady na náš bankový účet.
V PRÍPADE OBJEDNÁVKY CEZ VÍKEND ALEBO POČAS ŠTÁTNYCH SVIATKOV SÚ OBJEDNÁVKY VYBAVOVANÉ PODĽA VYŠSIEUVEDENÉHO NASLEDUJÚCI PRACOVNÝ DEŇ.