0 0,00 

Žiadne produkty v košíku.

Produkty
Titulný obrázok
Top Model hračky

Máme pre Vás najširšiu ponuku značky Top Model – kreatívne zošity, maľovanky, pastelky. šperkovnice, tašky a ďalšie doplnky pre malé parádnice. Všetky produkty máme skladom a doručujeme ich už do 24 hodín od zadania objednávky.

Počas viac ako 10-ročného fungovania našej kamennej predajne v Poprade ako aj online predaja prostredníctvom nášho eshopu www.vivetoys.sk sme si overili kvalitu značky Top Model. Jej produkty sú jednoznačne jedným z najlepších darčekov pre menšie aj väčšie deti. Hra s výrobkami Top Model podporuje rozvoj kreativity a fantázie, umožňuje tréning jemnej motoriky a učí deti zmyslu pre trpezlivosť.

Top Model je vlajkovou loďou nemeckej spoločnosti Depesche. Pre túto spoločnosť je kľúčovou podmienkou kvalita výrobkov. Nekončia len splnením legislatívnych nárokov, ale zvažujú aj bezpečnosť použitých materiálov, preto v ich výrobkoch nikdy nie sú použité materiály, ako napríklad zmäkčovadlá, ktoré sú klasifikované ako potenciálne nebezpečné, jednoducho ich pri výrobe nepoužijú.

Všetky výrobky pochádzajú priamo od nemeckého výrobcu Depesche – začína sa tu s konceptom, pokračuje sa vývojom produktu a dohľadom nad výrobou a kontrolou kvality. To umožňuje najvyššiu úroveň kvality a bezpečnosti. V priebehu vývoja každého produktu je všetko konzultované s TÜV (technická inšpekcia). Aj napriek vysokým nákladom na udržanie kvality sa firma Depesche svojho presvedčenia drží a nemieni s tým prestať. Ich hlavným motívom je presvedčenie a vášeň.

Nemecká firma Depesche vyrába širokú škálu produktov pre deti – príkladom sú okrem Top Model ďalšie úspešné série – Miss Melody, Dino World, Ylvi and the Minimoomis, Monster Cars a ďalšie. Tieto značky taktiež nájdete v ponuke nášho eshopu.