fbpx
0 0,00 

Žiadne produkty v košíku.

Produkty
Titulný obrázok
Vivetoys - zázračný svet pod anjelskými krídlami

Vitajte! Dobrý deň! Je mi veľkou cťou privítať Vás na e-shope www.vivetoys.sk. Vitajte vo svete hier, zábavy, dobrodružstva, vzrušenia a nových vedomostí!

Zázračný svet pod anjelskými krídlami

Je pre nás veľmi dôležité  byť blízko zákazníkovi. Je pre nás veľmi dôležité byť blízko Vám! V našom e-shope nájdete hračky pre najmenších, drevené hračky, edukačné hračky ale aj kreatívne či klasické hračky na rozvíjanie fantázie.

Staršie deti si na www.vivetoys.sk nájdu NERF pištole, skladačky Walachia, LEGO, ale aj kreatívne hračky či doplnky do školy.

Pre všetkých tých, ktorý by nás radi navštívili v Obchodnom centre Darčekovo v Poprade pod anjelskými krídlami, ponúkame aj prevzatie tovaru osobne.

VIVETOYS sú hračky viac inšpiratívne, viac edukatívne…

Edukačné hračky sú ideálnym darčekom. Túžite, aby dieťa využilo hračku efektívne? Aby rozvinulo aj myslenie a samostatnosť? Neváhajte a vstúpte do sveta edukačných hračiek!

Deti svoju kreativitu rozvíjajú aj hrou na rozličné role. Pomôžu im k tomu autíčka, vláčkodráhy, či skladačky.

Dievčatá si môžu svoju kreativitu rozvíjať hrou s bábikami, kuchynkami, či módnymi portfóliami značky Top Model.

Hrou s väčšími hračkami ako sú kocky, LEGO DUPLO, rôzne drevené puzzle či vkladačky si deti precvičujú motoriku a koordináciu pohybu ruka – oko. Je to veľmi dôležité pre ďalší motorický vývoj.

Na www.vivetoys.sk nezabúdame ani na najmenších. V našej ponuke nájdete hrkálky, hryzátka či zvukové hračky, ktoré stimulujú rôzne vnemy a vnímanie okolia.

Sme tu pre Vás, neváhajte nás kontaktovať!

Veľmi radi a ochotne Vám poradíme na našom zákazníckom centre.

Či už potrebujete zistiť presnejšie vekové zaradenie hračky, veľkosť a obsah balenia či dátum dodania radi Vám ochotne poskytneme informácie. Sme tu pre Vás!