0 0,00 

Žiadne produkty v košíku.

Produkty
Titulný obrázok
VIVE TOYS - eshop s láskou vyberanými hračkami

Vitajte v našom detskom svete na e-shope www.vivetoys.sk. Náš internetový obchod je výberom najlepších a najpredávanejších hračiek kamennej predajne v centre Popradu. Hračky pre vaše deti vyberáme s láskou už viac ako 10 rokov. Zameriavame sa na edukačné, motorické a kreatívne hračky, keďže za najväčší zmysel hračiek považujeme podporu psychomotorického rozvoja dieťaťa. V našom eshope nájdete hračky pre deti už od prvých týždňov ich veku. Tak ako pri všetkých hračkách v našej ponuke, tak špeciálne pri hračkách pre tých najmenších, si dávame záležať na kvalite. Najviac sa nám osvedčili drevené hračky, ktorých ponuka je u nás naozaj široká.

Pravidelne vyberáme od tých najlepších výrobcov hračiek, ktorí pri tvorbe hračky myslia na rozvoj hrubej a jemnej motoriky, kreativity, fantázie a logického myslenia. Preto u nás nájdete hračky vyberané s láskou od značiek: TOP MODEL, LITTLE DUTCH, MELISSA & DOUGH, SMALL FOOT, JANOD, VILAC, WOODY, LEGO a mnoho ďalších. Ponuku priebežne dopĺňame, aktuálne sme pre vaše deti začali pripravovať novú kategóriu retro hračiek.

Na našom eshope nájdete hračky pre vaše deti, či už patria do kategórie najmenších alebo sú to už dievčatá alebo chlapci od 3 rokov. S radosťou vám poradíme pri výbere vhodnej hračky na info@vivetoys.sk alebo denne od 9:00 do 19:00 na čísle: 052/7733222.

Našou veľkou výhodou je okamžitá dostupnosť výrobkov, keďže 100 percent výrobkov máme skladom. Preto vám vieme výrobok poslať ešte v deň objednania (ak to stihnete do 12:00) a hračky môžu byť u vás už do 24 hodín. Využívame služby 3 rôznych prepravcov – Zásielkovne, Slovenskej pošty a DPD, pričom poplatok za doručenie začína už od 1,99 €. Hračky doručujeme aj do zahraničia a taktiež je možné využiť osobný odber v našej kamennej predajni v Poprade.

Tešíme sa na vás na našom eshope alebo v predajni VIVE TOYS. Prajeme vám príjemný nákup!