fbpx
0 0,00 

Žiadne produkty v košíku.

Produkty
Titulný obrázok
Poď sa hrať von!

V poslednej dobe často počúvam, že deti dnes trávia málo času von a veľa času pri televízore či počítači. Je to však až taká pravda?

Každý deň za naším panelákom vidím veľkú skupinu detí hrať futbal, dievčatá majú rozložené deky na piknik, či stany, aby sa skryli pre prudkým slnkom.

Pozývam Vás do zázračného sveta hračiek, ktoré sú určené do exteriéru. Poďme sa spolu s našimi deťmi hrať von – stavať hrady z piesku, či zahrať si bedminton.

Poď si zajazdiť!

Odrážadlá zvyknú byť prvou voľbou rodičov, keď hľadajú pre svoje dieťa prvú jazdiacu hračku.

My na www.vivetoys.sk myslíme aj na detičky najmenšie. V ponuke nájdete plastové odrážadlá, vhodné na prvé nesmelé jazdenie Vašej ratolesti.

Pre staršie deti, ktoré už vedia uržať stabilitu má www.vivetoys.sk v ponuke takzvané cykloodrážadlá. Cykloodrážadlo je skvelý odrazový mostík pre jazdu na bicykli bez pomocných koliesok.

Kolobežky zbožňujú malý aj veľký. Každý malý milovník športu a jazdenia musí nutne kolobežku mať vo svojej výbave.

Chlapci si v našej ponuke hračiek určených na von prídu na svoje!

Šlapacie traktory sú určené pre všetkých milovníkov strojov, jazdenia a prenášania materiálu.

Poď sa hrať do piesku!

Prísť domov unavení, hladní. Vysypať piesok z topánok a iných častí oblečenia:). Myslím, že každý z nás čo máme deti to veľmi dobre pozná.

Hra v piesku rozvíja motorické zručnosti a trénuje detskú fantáziu a predstavivosť. Nechajte deti upiecť Vám koláčik, či postaviť hrad pre princeznú.

Poďme spolu športovať!

Ponuka www.vivetoys.sk je bohatá na športové vybavenie. V našej ponuke nájdete lopty, rakety, hokejky, šarkany a mnoho ďalších hračiek.

Guma na skákanienostalgia a spomienky.

Ruku na srdce, ktorá z nás v detstve netúžila zvíťaziť a zdolať aj nemožnú výšku. Táto hračka sa dnes opäť dostáva do popredia a je obľúbenou hrou u veľa dievčat. Prečo im nespraviť radosť?

Pohyb je zdravý – poď sa hrať von

My na www.vivetoys.sk vieme aké náročné je deti odpútať od tabletu, počítača a televízora.

Častokrát si myslíme, že je to našou vinou, alebo vinou doby. Podľa môjho názoru to však nie je úplna pravda.

Dieťa musí ovládať aj technické vymoženosti, techniku. Je však na nás ako mu zadelíme čas a koľko z toho nášho času mu venujeme hrami, rozvíjaním fantázie a pobytom na čerstvom vzduchu!